Beylikdüzü Duvar Çıtalama ustası bu alanda bir ekol. Duvar çıtalama işlemlerine dekoratif eklentiler yaparak sanatsal bir nitelik kazandırmıştır. Duvar çıta iç dizaynına İtalyan boya, stencil uygulama, dekoratif ayna aydınlatma gibi eklentiler yaparak muhteşem sonuçlar elde ediyoruz.

Beylikdüzü boyacı ustasıBeylikdüzü duvar çıta ustası
Duvar Çıtalama

Duvar Çıtalama Poliüretan Çıta Nedir?

Beylikdüzü duvar çıtalama ustası nerde bulurum? Poliüretan çıta nedir? Duvar çıtalama uygulaması nasıl yapılır? Duvar çıta fiyatları nedir? Poliüretan çıta boyanabilir mi? gibi birçok sorunuzun cevabı bu yazıda yer almaktadır. Bu yazıyı okuyarak Poliüretan duvar çıta uygulaması hakkında tüm sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Beylikdüzü Duvar çıtalama ustası olarak bizlerin yaptığı örnek çalışmalar da aşağıda yer almaktadır.

Beylikdüzü ev boyama fiyatları duvar çıtalama
Duvar Çıtalama

Dekoratif  amaçla kullanılan poliüretan çıta son zamanlarda duvar çıtalama, ahşap kapı çıtalama ve tavan çıtalama amacıyla popülerlik kazanmıştır. Bu popülerliği haklı bir unvan olarak aldığını söylemek mümkün. Fiyat olarak uygun olmakla beraber evlerde oldukça lüks bir görüntü yaratmaktadır. Poliüretan organik kayaçların toz haline getirilmesi ve güçlü yapıştırıcıların ilave edilmesiyle köpüklü bir hamur haline getirilen ana malzeme daha sonra işlenerek farklı şekil ve desenlerde birçok dekoratif ürüne dönüştürülür. Poliüretan Duvar çıta da bunlardan biridir. Dekoratif ürün olarak kullanılması insan sağlığı açısından hiçbir zarar ve riske neden olmaz. Beylikdüzü Duvar çıtalama ustası olarak evinizdeki hijyeni önemsiyoruz. Beylikdüzü boya ustası firması her zaman hizmetinizde.

Duvar çıtalama
Duvar Çıtalama

Beylikdüzü Duvar Çıtalama İşlemleri

 1. Poliüretan çıta yapı malzemesi alçı veya stronpiyer midir? Hayır. Alçı gibi kırılgan veya stronpiyer gibi göçme ve kolay darba alma sorunlarına neden olmaz. Bu sayede duvar çıtalama işlemi için elverişlidir.
 2. Poliüretan çıta darbeye maruz kalırsa iz bırakır mı? Hayır. Yarı elastik özelliği ile esneyebildiği gibi darbe yediğinde ise kolay kolay şekil bozukluğuna neden olmaz. Şeklinin bozulması için ciddi bir baskıya maruz kalması gerekir. Duvar çıtalama uygulaması düşünüyorsanız poliüretan çıta diğer ürünlere göre daha dayanıklı ve kullanışlıdır.
 3. Stronpiyer veya alçıpiyeri poliüretan çıta yerin kullanabilir miyim? Hayır. Çünkü duvarda duran alçı darbe ve sürtünmelerle zaman içinde şeklen bozulacağı gibi zaten piyasada bu amaçla bir üretimi de yoktur. Stronpiyer ise bu amçla sıkça kullanılmakta ancak en basit darbede hatta evinize gelen ziyaretçinin dokunmak isterken baskıyı fazla uygulamasında bile kalıcı şekil bozukluğuna neden olur. Stronpiyerin bir diğer dezavantajı ise sökmek istediğinizde söküm işlemi uğraştırıcı ve iz bırakıcıdır.
 4. Poliüretan çıta kolayca sökülür mü ? Evet. Sökmek istediğinizde kolay bir şekilde sökebilirsiniz.
 5. Çivi ile Poliüretan çıta montajlanır m? Evet ancak görüntü olarak çivi kötü gösterebilir. Düz olmayan bombeli duvarlar için az sayıda tutturmak amacıyla çivi kullanılabilir. Ancak düz bir duvar için mastika silikon kullanmanız yeterli olacaktır. İstanbul poliüretan çıta ustası olarak bizler bu tercihlerimiz sayesinde acemi ustalara nazaran daha profesyonel ve estetik bir görüntü sağlıyoruz.
 6. Poliüretan çıta üzerine boya uygulaması yapılır mı? Poliüretan çıta pürüzsüz bir yüze sahiptir. Bundan dolayı yüzeyin pürüzlenerek boyanmaya hazırlanması gerekir. Pürüzlenmedan boyanırsa boyalar zamanla dökülebilir veya ufak darbede boya soyulabilir. üç yöntemle bunu yapmak mümkündür. 1)  zımpara yapmak. Uzun süreceğinden tercih edilmez. 2) Astar yapılabilir. Ancak yüzey astar için bile elverişli olmadığı için ve kuruma süresi de hesaplandığından bu da elverişli değildir. 3) Sentetik sprey boyama yapmak. En kullanışlı yöntem budur. Kısa sürede kurur ve pürüzlü bir yüzey sağlar. Daha sonra istediğiniz boya ile boyayabilirsiniz.
 7. Duvar çıtalama uygulaması için usta şart mı? Elbette şart değildir. Bu sizin el becerinize ve pratik zekanıza bağlıdır. Ölçümleme ve motor becerileriniz yüksek ise bunu yapmanız mümkündür. Ancak kaş yapayım derken göz çıkarmayınız. hatalı ölçümleme, yanlış yapıştırıcı malzeme alma, kesici ve ölçücü malzeme eksikliği size güzel bir görüntünün aksine kötü bir görüntü yaratır. Çıtalar duvardaki elektrik aksamına prize denk getirilmez, çıta uçları iyi oturtulmaz ise estetik bozulur ve duvar çıtalamanızın bir anlamı kalmaz. Bu gibi hatalar yüzünden malzeme israf olur ve yapmaya çalışırken sürekli masrafınız artar. Bizler poliüretan çıta ustası olarak profesyonel bir ekibe sahibiz.  Bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir: 05511081885
 8. Poliüretan çıta ne ile kesilir? Beylikdüzü Duvar çıtalama utası gönye, özel testeresi veya özel uçlu spiral makine ile doğru bir şekilde kesilmelidir. aksi halde ağızları birbirine oturmaz, kalan boşluğu alçı ile kapatmak da görüntüyü bozacaktır. Uçları yamuk kesilirse oluşturmak istediğiniz şekilde yamukluk ortaya çıkar.
Beylikdüzü ev boyama maliyeti
Duvar Çıtalama

Beylikdüzü Duvar Çıtalama Uygulaması

Olukça dekoratif bir yapı malzemesi olan poliüretan çıta özgür fikirlere bağlı olarak birçok yerde, şekil ve desenle kullanılabilir. Yaratıcı fikirlere başka amaçlarla kullanılması da mümkündür. Kapı, mobilya, duvar ve tavanlarda dekoratif şekiller oluşturmak için kullanılabilir. Ev ve iş yerlerinizde lüx bir dekoratif ürün olarak kullanabilirsiniz. Duvar çıta uygulaması montajlanması kolay olduğu gibi sökülmesi de kolaydır. Kaldırdığınız zaman saten alçı yardımıyla kolayca izlerini yok edebilirsiniz.  Duvar çıta fiyatları da oldukça uygundur. Birçok dekorasyon malzemesine oranla oldukça uygun bir fiyata ve uygun işçilikle yapılır. İşçiliği kısa sürdüğünden fiyat olarak da uygundur. İstanbul’un tüm ilçelerinde hatta Tekirdağ ve Çorlu’da duvar çıta ustası olarak hizmet vermekteyiz. Beylikdüzü Duvar Çıtalama ustası işiniz severek yapar.

Beylikdüzü boya badana ustası
Duvar Çıtalama

Beylikdüzü Duvar Çıtalama Fiyatları

Diğer yapı ve dekorasyon malzemelerine kıyasla oldukça uygun bir fiyata sahiptir. Duvar çıta fiyatları hakkında bilgi almak için 7/24 hizmet veren 05511081885 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. Poliüretan çıta fiyatları metre şeklinde verilmektedir.

Beylikdüzü boyacı ustası
Duvar Çıtalama

Beylikdüzü Duvar Çıtalama Teknikleri

Ev ve iş yerlerinizde denenmemiş şık ve gösterişli bir dekorasyon yapmak istiyorsanız poliüretan çıta sizlere fikirleriniz zenginliğinde imkan sunar. Ayrıca gün içerisinde tamamlanacağından işleriniz ve düzeniniz aksamaz. Duvar ile aynı boyayı kullanabileceğiniz gibi farklı bir renge de boyamanız mümkündür. Ancak bu biraz maliyet oluşturacaktır. Bunun için ayrı bir boya, kesme bandı gibi ek malzeme ve işçilik süresinin uzadığından fiyatı değişmektedir.

Bizler İstanbul geneli hizmet vermekteyiz. Beylikdüzü Duvar Çıtalama olarak da çıtaları aşağıdaki gibi dekoratif amaçlarla kullanmaktayız.

 • Duvar poliüretan çıtalama
 • Tavan poliüretan çıtalama
 • Kapı poliüretan çıtalama
 • Mobilya poliüretan çıtalama
Beylikdüzü boya badana ustası
Duvar Çıtalama
Duvar Çıtalama Montajı

Yapı marketlerindeki satılan ebatları 2 metre 40 santimdir. Dilerseniz üretici firmalar size özel ebatlarda da üretim yapabilir ancak bu maliyeti kat be kat artırır. Beylikdüzü Duvar Çıtalama ustası olarak bizler kolayca kesme ve ekleme yaparak ihtiyacınıza uygun hale getiriyor mastik silikon ve alçı yardımıyla tek parça gibi montajlıyoruz. Beylikdüzü Duvar Çıtalama ustası varken siz bunları düşünmeyin gönlünüz rahat bize teslim edin ve muhteşem sonucu görün.

Beylikdüzü duvar çıtalama ustası
Duvar Çıtalama
Poliüretan Çıta Uygulama

Beylikdüzü Duvar Çıtalama aşağıdaki sıralamaya göre duvar çıtalama işlemi yapmaktayız.

 1. Duvar çıtalama için duvar üzerinde ölçümler yaparak projeyi kağıt üzerinde çizmek.
 2. Çizilen projeyi kalem aracılığıyla duvara çizmek.
 3. Projeye göre çıta kesimi yapmak.
 4. Kesilmiş parçaları yapıştırıcı ile duvara yapıştırmak.
 5. Çıtaya astar uygulayarak boyamaya hazırlamak.
 6. Astar kuruyunca dilediğiniz renge boyayabilirsiniz. Renk duvar ile aynı olmayacaksa koruyucu bant / kesme bandı ile etrafı bantlanmalıdır.

Beylikdüzü boyacı ustası fiyatları Beylikdüzü duvar çıta ustası

İstanbul Duvar Çıta Ustası

İstanbul geneli duvar çıta hizmeti vermekteyiz. iletişim hattımız 7/24 soru ve cevaplarınız için açıktır.  İstanbul duvar çıta ustası olarak Tekirdağ ve Çorlu’da da hizmet vermekteyiz. Ustalarımız on yıldan fazla tecrübelidir. Bizler önce hizmet sunuyoruz, sunduğumuz hizmet müşteri beğenisini aldıktan sonra ücretimizi alıyoruz. Bu sayede %100 müşteri memnuniyetini yakalıyoruz.

Duvar Çıta Ustası Hizmet Bölgeleri

Avrupa Yakası Duvar Çıta Ustası
Arnavutköy  Duvar Çıta Ustası
Avcılar  Duvar Çıta Ustası
Bağcılar Duvar Çıta Ustası
Bahçelievler Duvar Çıta Ustası
Bakırköy Duvar Çıta Ustası
Başakşehir Duvar Çıta Ustası
Bayrampaşa Duvar Çıta Ustası
Beşiktaş Duvar Çıta Ustası
Beylikdüzü Duvar Çıta Ustası
Beyoğlu Duvar Çıta Ustası
Büyükçekmece Duvar Çıta Ustası
Çatalca Duvar Çıta Ustası
Eyüp Duvar Çıta Ustası
Esenler Duvar Çıta Ustası
Esenyurt Duvar Çıta Ustası
Fatih Duvar Çıta Ustası
Gaziosmanpaşa  Duvar Çıta Ustası
Güngören  Duvar Çıta Ustası
Kâğıthane Duvar Çıta Ustası
Küçükçekmece Duvar Çıta Ustası
Sarıyer Duvar Çıta Ustası
Silivri Duvar Çıta Ustası
Sultangazi Duvar Çıta Ustası
Beylikdüzü Duvar Çıtalama Ustası