Dereağzı Boya Ustası

Boya, badana sektöründe güven sorunu oldukça önemli. Beylikdüzü boya ustası olarak önce hizmet sonra ücret sistemiyle size güvence sunuyoruz. Bu sektörde sıkça karşılattığımız sorunların başında malzeme masrafı gibi peşin alından ücretten sonra hiçbir hizmet sunulmadan ortadan kaybolan dolandırıcılık vakalarıdır. Biz ücreti tüm kontroller bittikten ve içiniz rahat ettikten sonra alıyoruz. Ayrıca işe başlamadan önce açık kanallardan, sosyal medya, Youtube’de tüketici yorumları ve videolarından hakkımızda bilgi edinmeniz mümkündür. Beylikdüzü Dereağzı boya ustası olarak evinize sağlık, hijyen ve güzellik katmak istiyoruz.

%name Dereağzı Boya Ustası
Beylikdüzü boyacı ustası

İş Sürecimiz:

1. Ücretsiz keşif ve fiyat belirlenmesi:

Beylikdüzü boyacı ustası ekibi tarafından tadilat, boya ve desen çalışmaları belirlenerek ölçümler yapılır. Ev ve iş yerleriniz için yapılan keşif hizmetimiz için ücret almıyoruz. Biz kurumsal kimliğimizin gereğinden asla taviz vermiyoruz. Bizi tercih edip etmeme özgürlüğünü size bırakıyoruz. Yaptığımız işleri referans göstererek kendimizden emin bir şekilde garanti veriyoruz. Sonuna kadar yaptığımız işin arkasında duruyoruz.

780350c611EDNmainimg Builder 1 Dereağzı Boya Ustası

2. Ev/İş Yerinizin Boya ve Tadilat İşlemlerine Karşı Muhafaza Edilmesi:

Ev içindeki mobilya, eşyalar, prizler, fayans ve parkeler bant ve muşamba ile Beylikdüzü boyacı ustası ekibi muhafaza altına alınır. Sökülmesi gereken tüm eşyalar sökülür muhafaza altına alınır. Boyama işlemi bittiği zaman her şey tekrar yerli yerine bırakılır ve gerekli temizlik işlemi uygulanır

beylikdüzü boya badana işleri boya ustası 5 Dereağzı Boya Ustası

3. Boyama:

Ön tadilatlar Beylikdüzü boyacı ustaları tarafından yapıldıktan sonra renk değişimi için 2-4 kat, aynı renkler için ise 1-2 kat şeklinde özenle taranarak duvara boya yedirilir. Tecrübeli ustalar eşliğinde titizlikle yaptığımız boya işlemi için müşteriden talep gelse dahi kalitesiz malzeme ile iş yapılmamaktadır. Yaptığı reklamlar ile tüketiciyi aldatabilen büyük firmaları da yılların tecrübesi ile sizin için kolaylıkla eleyebiliyoruz. Biz İstanbul koşulları için antipas, anti küf ve örümcek ağı önleyici, silinebilir ve döküntü yapmayan üretim serisi olarak verim elde ettiğimiz boyaları alternatifler halinde size sunuyoruz. Boya firmaları ile hiçbir ilişkimiz yoktur. Dilediğiniz yerden önerdiğimiz veya azami olarak kabul edeceğimiz ürünü temin edebilir veya beraber alabiliriz.

beylikdüzü boya badana hizmetleri Dereağzı Boya Ustası
Beylikdüzü Boyacı

4. İş Teslimi ve Alın Teri Karşılığının Alınması:

Beylikdüzü boyacı ustası olarak biz yaptığımız işi siz değerli müşterimizin kontrolü eşliğinde teslim ediyoruz. Alın teri karşılığımızı da bu son aşamada alıyoruz. Ancak beşer şaşar, olur ya gözden kaçar diye gerekli numune boya bırakılır. Eğer boyamadan kaynaklı kusurlar sonradan tespit ederseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca alan kullanıma açılırken, eşya taşınması, yerleştirilmesi esnasında da sorun yaşarsanız numune boya size lazım olacaktır.

beylikdüzü boya badana işleri boya ustası 14 Dereağzı Boya Ustası
Beylikdüzü boya ustası

Güven veren profesyonel hizmet anlayışı ile Beylikdüzü boya ustası denildiğinde bizi tavsiye eden müşterilerimizin varlığı ticari kültür ve ahlak anlayışımızın temelini oluşturur. Tavsiye ticari hayatın kilidi ve en iyi reklamıdır. Müşteri olarak siz bizden memnun olduğunuz sürece biz daha da güçlü olacağımızın farkındayız.

beylikdüzü boya badana işleri boya ustası 2 Dereağzı Boya Ustası
Beylikdüzü boya ustası
Dereağzı Boya Ustası
Call Now Button7/24 Tıkla ve ARA