Cumhuriyet Mahallesi Boya Ustası

Ev ve iş yerlerinizi boyamak istiyor ancak güven sorunu yaşıyorsanız size garantili hizmet veren profesyonel Cumhuriyet Mahallesi boya ustası olarak hizmet veriyoruz. Son zamanlarda evini boyatmak isterken dolandırılan hatta evdeki malına zarar verilen birçok mağdur edilmiş müşteriler duyduk. Bizi açık mecralardan tanıma fırsatını sizlere sunuyoruz.

beylikdüzü boya badana işleri boya ustası 17 Cumhuriyet Mahallesi Boya Ustası
Beylikdüzü boya ustası

Güvence Sistemimiz:

1) Armut tarafından yıldızlı profesyonel boya ustası olarak hiçbir olumsuz yorum almadık. Armut’tan hakkımızda bilgi alabilirsiniz.

2) İnsagram yorumları, web sayfası yorumları, youtube de müşterileri mülakatlarımız mevcuttur.

3) Aldığımız işi bitirip müşterimizin onayını almadan ücret talep etmiyoruz.

4) Dürüst, çalışkan ve güler yüzlü bir ekibe sahibiz. Ekibe yeni katılan üyelerimizin yaptığı tüm kusurların sorumluluğunu alarak gerekli düzetmeler için hiçbir ücret talep etmeden hizmetimizi sizi memnun edecek şekilde devam ettiriyoruz.

beylikdüzü boya badana işleri Cumhuriyet Mahallesi Boya Ustası

İş Sürecimiz:

beylikdüzü boyacı Cumhuriyet Mahallesi Boya Ustası
Beylikdüzü boya ustası

1.Fiyatlandırma keşif hizmeti ücretsiz olarak sunulmaktadır:

Teknoloji imkanları içinde yapılan görüşmelerde yapılan ücret teklifi ön teklif olup, yerinde yapılan keşif ile net fiyat belirlenmektedir. Ayrıntılı incelemeler ve ölçümler eşliğinde tüm alternatifler ve senaryolar size sunulur.

780350c611EDNmainimg Builder 1 Cumhuriyet Mahallesi Boya Ustası

2. Boyanacak Alanın boya sıçramalarına karşı muhafaza edilmesi:

bant ve muşamba ile tüm ev eşyası, dekorasyon ürünleri ve zemin muhafaza altına alınır. Stor perdeler, prizler ve sökülmesi gereken tüm aksesuarlar sökülür. Boya işlemi bittiğinde her şey eski haline getirilerek temizlik işlemi yapılır.

beylikdüzü boya badana işleri boya ustası 5 Cumhuriyet Mahallesi Boya Ustası

3. Boya Uygulama Aşması:

Muhafaza işleminden sonra tadilat aşamasına geçilir. Pürüzsüz bir zemin elde edildikten sonra boyama işlemi ton değişiminde 2-4 kat, aynı donda ise 1-3 kat boya uygulanır. Boyada çok reklam yapan değil, üretim serisi tecrübeler eşliğinde randıman veren ürün tercihe edilir. Kalitesiz boya kullanımı müşteri teklif etse dahi kabul etmiyoruz. Beylikdüzü boya ustası olarak biz nemli koşullara karşı anti küf, antipas, örümcek ağı önleyici, silinebilir boya tercihe diyor ve müşterimizi bu yönde bilgilendiriyoruz. Boya tercihi için alternatifleri size sunuyor ve tedarik edilmesinde açık kapı bırakıyoruz.

beylikdüzü boya badana hizmetleri Cumhuriyet Mahallesi Boya Ustası
Beylikdüzü Boyacı

4. İş Teslimi:

Siz değerli müşterimizin incelemesi ile iş teslimi yapılır. Ancak biliyoruz ki beşer şaşar ve elbette gözden kaçar; bundan dolayı hem bizden hem daha sonra sizin eşya taşıma ve yerleşme aşamasında neden olduğunuz deformeler için numune boya bırakıyoruz. Boyamadan kaynaklı ve daha sonra fark edilmiş eksiklikler için çekinmeden bizi arayın. Biz her zaman müşterimizin yanında ve işimizin arkasında duruyoruz.

beylikdüzü boya badana işleri boya ustası 2 Cumhuriyet Mahallesi Boya Ustası
Beylikdüzü boya ustası

5.Alın Teri Karşılığının Alınması: …

beylikdüzü boya badana işleri boya ustası 14 Cumhuriyet Mahallesi Boya Ustası
Beylikdüzü boya ustası

Beylikdüzü boya ustası olarak biliyoruz ki müşterilerin memnuniyeti ve tavsiyesi her zaman en iyi reklamdır. Biz müşterilerimizin memnuniyeti ile işimizi her zaman daha ileriye taşıdık.

Cumhuriyet Mahallesi Boya Ustası
Call Now Button7/24 Tıkla ve ARA